SFV20R-1STE1HLF
DigiKey raktári szám
609-4316-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-4316-1-ND - Vágott szalag (CT)
609-4316-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFV20R-1STE1HLF
Leírás
CONN FFC BOTTOM 20POS 0.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, lent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SFV20R-1STE1HLF modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt vagy füles
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), üvegszálas, halogénmentes
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas, halogénmentes
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, lent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
20
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
fekete
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,071" (1,80mm)