MDT275M02001
DigiKey raktári szám
609-MDT275M02001TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-MDT275M02001CT-ND - Vágott szalag (CT)
609-MDT275M02001DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDT275M02001
Leírás
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
67 Pozíció anya csatlakozó M.2 (NGFF) Mini kártya arany 0,020" (0,50mm) fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MDT275M02001 modellek
Kategória
Tulajdonságok
Rögzítőpecek (panelhez), M kódolású
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező anyaga
rézötvözet
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Kártya típusa
M.2 (NGFF) Mini kártya
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Típus
anya
Szín
fekete
Pozíciók száma
67
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)