HM2P07PK5110GFLF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 609-2127-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HM2P07PK5110GFLF |
Leírás | CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 110 Pozíció Foglalat, tűsorok csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | HM2P07PK5110GFLF modellek |
Kategória | Sorok száma 5 |
Gyártó Amphenol ICC (FCI) | Rögzítés módja Furatszerelt |
Sorozat | Végződtetés rászorítható |
Csomagolás Tálca | Érintkező bevonata arany |
Alkatrész státusza Aktív | Érintkező bevonatának vastagsága Flash |
Csatlakozó típusa Foglalat, tűsorok | Névleges áram (Amper) 1.5 A |
Csatlakozási szabvány A 22 | Névleges feszültség 750Vrms |
Pozíciók száma 110 | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Lefoglalt pozíciók száma mind | Tulajdonságok kártyavezető |
Kivezetési raszter 0,079" (2,00mm) | Alap típusszám |