DC37S064HTLF
DC37S064HTLF
DC37S064HTLF
DigiKey raktári szám
609-5901-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DC37S064HTLF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
árnyékolt
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
natúr
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C