DBV13W3S543H40LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | DBV13W3S543H40LF-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DBV13W3S543H40LF |
Leírás | CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 13 (10 + 3 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | DBV13W3S543H40LF modellek |
Kategória | Végződtetés forraszanyag |
Gyrt. | Csatlakozóház anyaga, bevonata Acél, nikkelezett |
Sorozat | Érintkező bevonata arany |
Csomagolás Tálca | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Alkatrész státusza Aktív | Névleges áram (Amper) 7,5A, 40A |
Csatlakozási szabvány | Hátlaptól mért távolság 0,406" (10,30mm) |
Csatlakozó típusa Dugaszolóaljzat, aljzatok | Tulajdonságok rögzítőpecek (panelhez), tartóelemek |
Pozíciók száma | Névleges feszültség 300V |
Sorok száma 2 | Dielektrikum anyaga Termoplasztikus |
Rögzítés módja | Érintkező anyaga sárgaréz, Foszfor-bronz |
Csatlakozó mérete, tűkiosztása 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |