DBO9W4S500G40LF
DigiKey raktári szám
DBO9W4S500G40LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DBO9W4S500G40LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
Részletes leírás
9 (5 + 4 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
DBO9W4S500G40LF modellek
Névleges áram (Amper)
7,5A, 40A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
zöld
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) - 9W4
Érintkező anyaga
sárgaréz, Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Jel és táp
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C