DBO13W3S743M30LF
DigiKey raktári szám
DBO13W3S743M30LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DBO13W3S743M30LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Részletes leírás
13 (10 + 3 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
DBO13W3S743M30LF modellek
Névleges áram (Amper)
7,5A, 30A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Érintkező anyaga
sárgaréz, Foszfor-bronz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C