DBO13W3P500G30LF
DigiKey raktári szám
DBO13W3P500G30LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DBO13W3P500G30LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
13 (10 + 3 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DBO13W3P500G30LF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
7,5A, 30A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C