Ehhez nincs kép: DB9W4P300A00LF
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DB9W4P300A00LF
DigiKey raktári szám
DB9W4P300A00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DB9W4P300A00LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 9POS VERT SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9 (5 + 4 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
zöld
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) - 9W4
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C