DAV7W2P500G30LF
DigiKey raktári szám
DAV7W2P500G30LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DAV7W2P500G30LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
EDA / CAD modellek
DAV7W2P500G30LF modellek
Névleges áram (Amper)
7,5A, 30A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C