DAV7W2P343G30LF
DigiKey raktári szám
DAV7W2P343G30LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DAV7W2P343G30LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 7POS VERT SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
EDA / CAD modellek
DAV7W2P343G30LF modellek
Kategória
Perem kialakítása
párosítási oldal, Anya biztosítócsavar (4-40)
Névleges áram (Amper)
7,5A, 30A
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C