DAPV15S365GTLF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | DAPV15S365GTLF-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DAPV15S365GTLF |
Leírás | CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | DAPV15S365GTLF modellek |
Kategória | Végződtetés forraszanyag |
Gyrt. | Csatlakozóház anyaga, bevonata Acél, ónbevonatú |
Sorozat | Érintkező bevonata arany, GXT™ |
Csomagolás Tálca | Érintkező bevonatának vastagsága 30,0µin (0,76µm) |
Alkatrész státusza Aktív | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Csatlakozási szabvány | Névleges áram (Amper) 7,5A érintkezőnként |
Csatlakozó típusa Dugaszolóaljzat, aljzatok | Tulajdonságok rögzítőpecek (panelhez) |
Pozíciók száma | Névleges feszültség 1000V |
Sorok száma 2 | Dielektrikum anyaga Termoplasztikus |
Rögzítés módja | Érintkező anyaga rézötvözet |
Csatlakozó mérete, tűkiosztása 2 (DA, A) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |