DAO7W2S700H30LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CONEC
Raktáron: 216
Adatlap
7 (5 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DAO7W2S700H30LF
DigiKey raktári szám
DAO7W2S700H30LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DAO7W2S700H30LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
EDA / CAD modellek
DAO7W2S700H30LF modellek
Névleges áram (Amper)
7,5A, 30A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Érintkező anyaga
sárgaréz, Foszfor-bronz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C