DAO7W2S300G40LF
DigiKey raktári szám
DAO7W2S300G40LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DAO7W2S300G40LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER
EDA / CAD modellek
DAO7W2S300G40LF modellek
Kategória
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (4-40)
Névleges áram (Amper)
7,5A, 40A
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Érintkező anyaga
sárgaréz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C