DAO7W2S300G30LF
DigiKey raktári szám
DAO7W2S300G30LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DAO7W2S300G30LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 (5 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DAO7W2S300G30LF modellek
Kategória
Perem kialakítása
NYÁK felőli oldal (4-40)
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
7,5A, 30A
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A) - 7W2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C