DAML15P500
DigiKey raktári szám
DAML15P500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DAML15P500
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (M3)
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Sárga kadmiumbevonatú
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
7,5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C