DAL7W2S543M40LF
DigiKey raktári szám
DAL7W2S543M40LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DAL7W2S543M40LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 (5 + 2 táp) Pozíció D-Sub, Kombinált Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DAL7W2S543M40LF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
7,5A, 40A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
sárgaréz, Foszfor-bronz
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A) - 7W2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C