D50P24A6RX09LF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 516
Raktáron: 142
Raktáron: 391
Raktáron: 88
Raktáron: 508
50 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D50P24A6RX09LF
DigiKey raktári szám
D50P24A6RX09LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D50P24A6RX09LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
D50P24A6RX09LF modellek
Kategória
Végződtetés
Forrasztópaszta
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
kártyavezető, földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
3
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C