D37S91C4GV00LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | D37S91C4GV00LF-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | D37S91C4GV00LF |
Leírás | CONN D-SUB RCPT 37POS VERT PRESS |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 37 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | D37S91C4GV00LF modellek |
Kategória | Végződtetés rászorítható |
Gyrt. | Csatlakozóház anyaga, bevonata Acél, Ón-nikkelbevonatú |
Sorozat | Érintkező bevonata arany |
Csomagolás Tálca | Érintkező bevonatának vastagsága Flash |
Alkatrész státusza Aktív | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Csatlakozási szabvány | Névleges áram (Amper) 5A érintkezőnként |
Csatlakozó típusa Dugaszolóaljzat, aljzatok | Tulajdonságok rögzítőpecek (panelhez) |
Pozíciók száma | Névleges feszültség 300V |
Sorok száma 2 | Szín fekete |
Rögzítés módja | Dielektrikum anyaga polibutilén-tereftalát (PBT) |
Csatlakozó mérete, tűkiosztása 4 (DC, C) | Érintkező anyaga Foszfor-bronz |
Érintkező típusa Jel | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |