D37P24A6RV09LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Assmann WSW Components
Raktáron: 949
Amphenol CS (Commercial Products)
Raktáron: 104
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D37P24A6RV09LF
DigiKey raktári szám
D37P24A6RV09LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D37P24A6RV09LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
D37P24A6RV09LF modellek
Kategória
Végződtetés
Forrasztópaszta
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
kártyavezető, földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Dielektrikum anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), üvegszálas
Érintkező anyaga
rézötvözet
Üzemi hőmérséklet
-55°C