D37P24A4GX00LF
DigiKey raktári szám
D37P24A4GX00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D37P24A4GX00LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D37P24A4GX00LF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Ón-nikkelbevonatú
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C