D25P24A4GI00LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 93
Raktáron: 553
Raktáron: 4
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 306
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 394
Raktáron: 795
Raktáron: 484
Ehhez nincs kép: D25P24A4GI00LF
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
D25P24A4GI00LF
DigiKey raktári szám
D25P24A4GI00LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D25P24A4GI00LF
Leírás
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
D25P24A4GI00LF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C