D15S24A4GV00LF_View2
D15S24A4GV00LF
D15S24A4GV00LF
D15S24A4GV00LF
DigiKey raktári szám
609-1497-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D15S24A4GV00LF
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
EDA / CAD modellek
D15S24A4GV00LF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonata
arany
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
5A érintkezőnként
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C