BPS8B96ACD2C0L9LF
DigiKey raktári szám
BPS8B96ACD2C0L9LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BPS8B96ACD2C0L9LF
Leírás
CONN DIN RCPT 96POS
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
96 pozíciós DIN csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok arany Lengő (soros)
Kategória
Szint, osztály
1
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Végződtetés
IDC
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Névleges áram (Amper)
1,5A
Pozíciók száma
96
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
64
Szigetelés anyaga
Hőre lágyuló poliészter, üvegszálas
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)