98424-G52-22ALF
DigiKey raktári szám
609-2645-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-2645-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
98424-G52-22ALF
Leírás
CONN HEADER SMD 22POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 22 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
98424-G52-22ALF modellek
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,244" (6,20mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tulajdonságok
kódoló horony, Pick and Place
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Névleges feszültség
200V (AC/DC)