98414-S06-50ULF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Molex
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Molex
Raktáron: 0
Adatlap
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 50 position 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
98414-S06-50ULF
DigiKey raktári szám
98414-S06-50ULF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98414-S06-50ULF
Leírás
CONN HEADER VERT 50POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
98414-S06-50ULF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,098" (2,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,232" (5,90mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany, GXT™
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
krém
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
200V (AC/DC)