98414-S06-12ULF
DigiKey raktári szám
609-98414-S06-12ULF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
98414-S06-12ULF
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
98414-S06-12ULF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,157" (4,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,098" (2,50mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,232" (5,90mm)
Csomagolás
Csőtár
15,0µin (0,38µm)
Névleges áram (Amper)
2A (AC/DC)
Névleges feszültség
200V (AC/DC)