95278-101A20LF
DigiKey raktári szám
609-5826-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-5826-1-ND - Vágott szalag (CT)
609-5826-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
95278-101A20LF
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
95278-101A20LF modellek
Párosított érintkező hossza
0,232" (5,90mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
30,0µin (0,76µm)
2
Tulajdonságok
Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként