95278-101-46LF
DigiKey raktári szám
609-95278-101-46LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
95278-101-46LF
Leírás
CONN HEADER SMD 46POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 46 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
95278-101-46LF modellek
Párosított érintkező hossza
0,232" (5,90mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Tasak
30,0µin (0,76µm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként