77317-101-06LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 6 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
77317-101-06LF
DigiKey raktári szám
77317-101-06LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77317-101-06LF
Leírás
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
77317-101-06LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,225" (5,72mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,101" (2,57mm)
Szigetelés magassága
0,190" (4,83mm)
Párosított érintkező bevonata
arany, GXT™
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként