77315-101-08LF
DigiKey raktári szám
77315-101-08LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77315-101-08LF
Leírás
CONN HEADER R/A 8POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 8 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
77315-101-08LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,225" (5,72mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,101" (2,57mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,094" (2,40mm)
30,0µin (0,76µm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként