77313-827-14LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
3M
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 32
Adatlap
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
77313-827-14LF
DigiKey raktári szám
77313-827-14LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77313-827-14LF
Leírás
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
77313-827-14LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,260" (6,60mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,105" (2,67mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,465" (11,81mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként