77313-818-40LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Preci-Dip
Raktáron: 0
Preci-Dip
Sullins Connector Solutions
Adatlap
Sullins Connector Solutions
Raktáron: 304
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 40 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
77313-818-40LF
DigiKey raktári szám
77313-818-40LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77313-818-40LF
Leírás
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
77313-818-40LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,450" (11,43mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
15,0µin (0,38µm)
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként