77313-485-14LF
DigiKey raktári szám
609-77313-485-14LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77313-485-14LF
Leírás
BERGSTIK
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
77313-485-14LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,413" (10,50mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,114" (2,90mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,626" (15,90mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
78,7µin (2,00µm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként