77313-119-22LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 22 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
77313-119-22LF
DigiKey raktári szám
77313-119-22LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77313-119-22LF
Leírás
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
77313-119-22LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,505" (12,83mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,119" (3,02mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,724" (18,40mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként