77313-118-70LF
DigiKey raktári szám
77313-118-70LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77313-118-70LF
Leírás
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 70 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
77313-118-70LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,450" (11,43mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként