77313-101-14LF
DigiKey raktári szám
77313-101-14LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77313-101-14LF
Leírás
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
77313-101-14LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,095" (2,41mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,425" (10,80mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként