77311-132-16LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 77311-132-16LF-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 77311-132-16LF |
Leírás | CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Csatlakozó foglalat Furatszerelt 16 position 0,100" (2,54mm) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 77311-132-16LF modellek |
Kategória | Párosított érintkező hossza 0,406" (10,30mm) |
Gyrt. | Érintkező tüske hossza 0,120" (3,05mm) |
Sorozat | Érintkező hossza összesen 0,626" (15,90mm) |
Csomagolás Tasak | Szigetelés magassága 0,100" (2,54mm) |
Alkatrész státusza Aktív | Érintkező formája négyzet |
Csatlakozó típusa | Párosított érintkező bevonata Arany vagy arany, GXT™ |
Érintkező típusa tű | Párosított érintkező bevonatának vastagsága 30,0µin (0,76µm) |
Lefoglalt pozíciók száma mind | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 125°C |
Kialakítás | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Tokozás Tokozás nélküli | Szigetelés színe fekete |
Rögzítés módja | Névleges áram (Amper) 3A érintkezőnként |