77311-124-33LF
DigiKey raktári szám
77311-124-33LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
77311-124-33LF
Leírás
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 33 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
77311-124-33LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,266" (6,75mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,114" (2,90mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,480" (12,19mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként