75869-305LF
DigiKey raktári szám
609-5119-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
75869-305LF
Leírás
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 26 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
75869-305LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,377" (9,57mm)