69176-024LF
DigiKey raktári szám
609-2389-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
69176-024LF
Leírás
CONN RCPT HSG 24POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
69176-024LF modellek
Kategória
Sortávolság
0,100" (2,54mm)
Gyrt.
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Érintkező végződtetése
krimpelés
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
polaritásvédett
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Polifenilén, módosított
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)