67997-120HLF
DigiKey raktári szám
609-3229-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
67997-120HLF
Leírás
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
67997-120HLF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Csomagolás
Tasak
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező hossza összesen
0,450" (11,43mm)
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Érintkező típusa
Érintkező formája
négyzet
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Pozíciók száma
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 130°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A