66951-016LF | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 609-2246-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 66951-016LF |
Leírás | CONN RCPT 16POS 0.1 GOLD PCB |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 16 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 66951-016LF modellek |
Kategória | Párosított érintkező bevonata |
Gyrt. | Párosított érintkező bevonatának vastagsága 30,0µin (0,76µm) |
Sorozat | Szigetelés színe fekete |
Csomagolás Csőtár | Szigetelés magassága 0,325" (8,25mm) |
Alkatrész státusza Aktív | Érintkező tüske hossza 0,142" (3,60mm) |
Csatlakozó típusa | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 125°C |
Érintkező típusa aljzat | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Kialakítás NYÁK - NYÁK | Érintkező tüske bevonata ón |
Pozíciók száma | Névleges feszültség 1250V |