52601-S30-4LF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 30 position 0,100" (2,54mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
52601-S30-4LF
DigiKey raktári szám
609-3475-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
52601-S30-4LF
Leírás
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
52601-S30-4LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés magassága
0,365" (9,27mm)