52601-S10-8LF
DigiKey raktári szám
609-3593-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
52601-S10-8LF
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
52601-S10-8LF modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés magassága
0,365" (9,27mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
Arany vagy arany, GXT™
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 105°C