20021611-00012T4LF
DigiKey raktári szám
20021611-00012T4LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021611-00012T4LF
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 1.27MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,050" (1,27mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
20021611-00012T4LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
reteszelő zár/kilökő kampók
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,091" (2,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,327" (8,30mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
műanyag
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
125VAC