Ehhez nincs kép: 20021521-00020C1LF
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
20021521-00020C1LF
DigiKey raktári szám
20021521-00020C1LF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021521-00020C1LF
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,050" (1,27mm)
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,220" (5,60mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Párosított érintkező bevonata
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
műanyag
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony, Pick and Place
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
125VAC