20021444-00014T4LF
DigiKey raktári szám
20021444-00014T4LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021444-00014T4LF
Leírás
CONN RCPT 14POS IDC 30AWG GOLD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 pozíciós négyszögletes Dugaszolóaljzat csatlakozó IDC arany 30AWG
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
20021444-00014T4LF modellek
Kategória
Sortávolság
0,050" (1,27mm)
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Sorozat
Kábel végződtetése
IDC
Csomagolás
Csőtár
Vezeték típusa
Szalagkábel
Alkatrész státusza
Aktív
Vezetékméret
30AWG
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat
Tulajdonságok
átvezetéses
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
14
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)