20021221-00020T1LF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Samtec Inc.
Raktáron: 7 374
Adatlap
Raktáron: 322
Raktáron: 159
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,050" (1,27mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
20021221-00020T1LF
DigiKey raktári szám
20021221-00020T1LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021221-00020T1LF
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
20021221-00020T1LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,220" (5,60mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
125VAC