20021112-00024T1LF
DigiKey raktári szám
20021112-00024T1LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20021112-00024T1LF
Leírás
CONN HEADER R/A 24POS 1.27MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 24 position 0,050" (1,27mm)
EDA / CAD modellek
20021112-00024T1LF modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,106" (2,69mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,135" (3,43mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges feszültség
125VAC